Bebek hazırlık

Bebek hazırlık

Bu kategoride henüz ürün Yok.

      Belkide  hayatınızın en heyecanlı ve en anlamlı zamanlarının geçiriyorsunuz. Bir bebek taşımak ve dünyaya getirmek en kutsal görev. Peki bebeğimize hazırlık yaparken nelere dikkat etmeliyiz.

      Öncelikle kesinlikle sağlığa uygun mümkünse boyar madde kullanılmayan malzemeler kullanmak yada almak en iyisi. Bunun için chicco, motherandcare, milupa, Pierre cardin, kanz gibi bir çok markayı kullanabilirsiniz.

        Ayrıca  bebek arabaları, anne bebek ürünleri, ve daha bir çok bebek ihtiyaçlarını bebek hazırlıkları için gerekli hemen hemen her şeyi bebek hazırlık kategorisinde bulacaksınız.

        Yeni bebek sahibi olacaksınız belli bir listeye ihtiyacınız var. Bebek ihtiyaç listesi de diyebiliriz. kısaca biz kendi belirlediğimiz listeyi sizlerle paylaşmak isteriz. Hastane çıkışı, bebek bezi, emzik, zıbınlı ayrıca takım, patik, çorap, bebek battaniyesi, başlık, eldiven, ayaklı pantolon, puset, anne bebek kanguru, mendil, alt açma bezi, özellikle giyim malzemelerinden en az üç yada dört takım olması uygundur. Çünkü yeni doğan bebekler özellikle kıyafeti çok fazla kullanırlar. Ne demek istediğimizi yakında anlarsınız. Şimdiden kolaylıklar dileriz.