bekarlığa veda aksesuar

bekarlığa veda aksesuar

TEF

TEF

20,00₺

ŞAMDAN

ŞAMDAN

179,00₺

1 den 2 e 2 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

          Bekarlığa veda partisi aksesuarları  hayatınızın en anlamlı yolculuğunda size ve arkadaşlarınıza her zaman hatırlanacak eğlenceli anılar  bırakabileceğiniz en güzel anlardan biri. Peki siz de yıllar sonra eğlenceli bir şekilde anımsanacak bir parti istemez misiniz? Peki bir liste hazırlayarak işe başlamaya ne dersiniz? İlk önce bekarlığa veda partinize kimleri davet edeceğiniz davetli listesini hazırlayın. Sonrasında ise mekanınızı ayarlayın.Elbette hayaliniz nasılsa ona göre seçimler yapın. 

        Bekarlığa veda partisinde kullanılan malzemeler oldukça çeşitlidir. Mesela konuşma balonları yada  çeşitli süslemeler ,ziiler, balonlar, Şakira kemerleri  yada farklı ihtiyaçlarınıza uygun ürünler işinizi kolaylaştıracaktır. Her şeyden evvel eğlenmeli ve bu unutulmaz gecede bol bol fotoğraf çekerek anılar saklamalısınız.

        Düğünden bir kaç gün önce yapılan bekarlığa veda partileri günümüzde yavaş yavaş kına gecelerinin yer almaya çalışmaktadır. Ancak kına gecesinin yeri ayrıdır. Bekarlığa veda partisi ise genelde arkadaşlarla geçirilen bir gece olarak tanımlanır.Örf ve adetlerimizden kopmadan yeni geleneklere uymak en iyisi galiba. Şimdiden size kolaylıklar dileriz.