Bekarlığa veda malzemeleri

           Bekarlığa veda partisi   belki de hayatınızın en önemli en ayrıntılı töreninizde  eğlenmek için en harika zamanlardan biri. Peki siz kendiniz yada arkadaşınız için neler yapabilirsiniz? Yada bekarlığa veda partisi malzemeleri nelerdir?

          Bekarlığa veda partisinde kullanılan en önemli malzemeler genelde maskeler ve süsleme ürünleridir. Son  dönemde özellikle gelin ve damatların resimleri baskılı konuşma balonları ile eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

         Tıpkı kına gecenizde olduğu gibi ailenizle yada arkadaşlarınızla beraber  eğlenirken unutulmaz hediyeler ve eğlenceli kutlamalarla gecenize renk katın . Unutmayın ki en önemli anları fotoğraflarla  mükemmel hatırlar biriktirebilirsiniz.

        Mutlaka iyi bir planlama ve farklı hediyelikler ile sizde  kendi bekarlığa veda partinizi organize edin. Özellikle alışılmışın dışında pastalar, ikramlıklar yardımınıza koşacaktır. Elbette sizde arkadaşlarınız ile bir çok özel anı biriktirmek istiyorsunuz.

         Mesela bir bekarlar listesi oluşturun ve tıpkı kına gecesinde gelinin ayakkabısının altına yazılan isimler gibi bekar arkadaşlarınızı listeleyin. Bellimi olur. Bunun için Konuşma Balonları kategorimize bir bakın isterseniz.

          Son dönemde yurt dışından gelen adetlerden olan bekarlığa veda partisi toplumumuz tarafından sevilmiştir. Kına gecelerine alternatif olarak ta görülmektedir. Ama en doğrusu kına gecesi yapılmadan önce arkadaşlarla beraber belirlenen bir mekanda yapılmasıdır.

          Çeşitli şakira kemerleri, ziller, konuşma balonları , büyük harf balonları, nedime taçları, ikramlıklar, hediyelikler bekarlığa veda partisi listesine ekleyebileceğimiz malzemelerdendir. Tabi ki bu saydıklarımız tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.

         Bekarlığa veda partisi malzemeleri genelde  İstanbul da iseniz Eminönü, Kadıköy, Ümraniye gibi semtlerde çeşitli mağazalarda bulunur. Elbette toptan fiyatına daha uygun almak isterseniz bekarlığa veda malzemeleri kategorimize de bir göz atın.