Blog


Söz Nişan Ve Özel Günler İçin Masa Nasıl Hazırlanır ?

Söz Nişan Ve Özel Günler İçin Masa Nasıl Hazırlanır ?

Yazar: admin Okunma Sayısı: 5133 Yayın Tarihi: 05 Feb 2018 Yorum 0

Özel Günler İçin Sunum Masası Nasıl Hazırlanmalı ? Nelere Dikkat Edilmeli?

Devamı..!

DAMAT BOHÇASINA KOYULANLAR NELERDİR?

DAMAT BOHÇASINA KOYULANLAR NELERDİR?

Yazar: admin Okunma Sayısı: 1910 Yayın Tarihi: 25 Jan 2018 Yorum 0

Bu liste yöreye ve geleneklere değişebilir. Ama genel olarak her yerde hemen hemen aynı liste kullanılır. Damat bohçasına koyulanların listesi ni istediğiniz gibi şekillendirin. Ancak özellıkle damat beyin ihtiyaçlarına ve zevkine de hitap etmeyi unutmayın. Ayrıca bohçanızı süslerken rengarenk tüllerden ve boncuklardan yararlanabilirsiniz. Değişik çiçekler ve süsleme ürürnlerine sitemizden ulaşabilirisniz.

Devamı..!

Düğün Ve Nişan Hazırlıkları

Düğün Ve Nişan Hazırlıkları

Yazar: admin Okunma Sayısı: 1676 Yayın Tarihi: 10 Jan 2018 Yorum 0

Düğün ve Nişan Hazırlıkları

Devamı..!

Gelin bohçası hazırlanırken nelere dikkat etmeliyiz?

Gelin bohçası hazırlanırken nelere dikkat etmeliyiz?

Yazar: sevengül beder Okunma Sayısı: 2703 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Gelinlere özel bohçaların içeriği oldukça boldur.Çünkü gelinlere yatak örtüleri, pike takımları gibi kapsamlı hediyelerde aynı bohçada bulunur.Genelde bazı değişiklikler olmasına rağmen bütün boçalarda ortak olarak bulunması gerekenler şunlardır: Bohça,seccade,lif,patik,havlu,tesbih,makyaj çantası,makyaj malzemeleri,parfüm,terlik,ayakkabı,günlük kıyafet,takım elbise yada abiye,çanta,iç çamaşırı,gecelik takımı,ayna takımı, bu malzemelerden yatak örtüsü,tesbih, seccade ve ayna takımı nı duguntedarikcisi.com dan bulabilirsiniz.

Devamı..!

Bekarlığa veda Partisi Son Trendler

Bekarlığa veda Partisi Son Trendler

Yazar: admin Okunma Sayısı: 1833 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 3

kendınıze yada arkadaşınıza bekarlığa veda partisi yapacaksınız elbette en önemli olan mekandır.daha sonra süsleme ve hediyeler...Eğer eğlence sınırlarınız yoksa bır kaç danscı da hoş bir fikir olabilir.siz siz olun fazla abartmayın ertesi gün düğün olacağını ve şiş gözlerle ortada dolaşamayacağınızı bilin ve dikkatli olun.alkol tüketmeyin.

Devamı..!

düğün günü yapılacaklar

düğün günü yapılacaklar

Yazar: admin Okunma Sayısı: 1022 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

düğün günü önceden planlama yapmazsanız bir kabusa dönüşebilir.öncelikle kuaförü en az 1 hafta önceden ayarlayın ve prova yapın.düğün çantanızda diş fırcası makyaj malzemesi parfüm mendil ve ayna bulundurmayı unutmayın.nedimenizede tembih edin .ayrıca topuklu gelin ayakkabısının yanında babet te alabiliisiniz.emin olun pistte cok ihtiyacınız olacak.

Devamı..!

nişan bohçası hazırlanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

nişan bohçası hazırlanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Yazar: sevengül beder Okunma Sayısı: 2494 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Nişan bohçası hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Hayatınızın en önemli en özel günlerinden biride nişan merasimidir.Gelenek ve adetlerimize göre sözde ve nişanda bohça hazırlanır.Gelin tarafı damat tarafına çeşitli hediyeler alır ve bunu bohçaya koyup karşı tarafa iletir.Peki neler olur bu bohçalarda?Nişan bohçasında neler olur?Nişan bohçası nasıl süslenir?nişan malzemeleri ve kına malzemeleri ne duguntedarikcisi.com dan ulaşabilirsiniz Nişan bohçalarına konulan malzemeler hemen hemen her yörede aynıdır damt için : havlu, patik, lif, seccade, takke, terlik, ayakkabı, gömlek, takım elbise cüzdan, traş takımı, parfüm, kol düğmesi, bütün bunların miktarı veşekli tamamen sizin zevkinize kalmış..kolay gelsin

Devamı..!

düğünde kuaför seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

düğünde kuaför seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Yazar: admin Okunma Sayısı: 916 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Hayatınızın en özel gününde işleri şansa bırakamazsınız.A dan Z ye herşey kontrolünüzde olmak zorunda.Bunlardan en önemlisi saç ve makyajınızı emanet edeceğiniz kuaför seçimi..Herkesin memnun kaldığı ünlü yada ünsüz fark etmez yeterkı kuaför iyi olsun.her zaman gittiğinizi elinden memnun olduğunuz kuaförler ilk seçeneğiniz olsun.Ayrıca evinize yakınlıkta önemli özellikle büyük şehirlerde trafikte kalmak istemiyorsanız kuaförünüzü yakın yerden seçin..gelin aksesuarları ve gelin tacı kullanımındada usta olması önemli.Son not muhakkak 1 hafta önceden provanızı yaptırın.

Devamı..!

1 den 8 e 8 (1 sayfa) ürün gösteriliyor