Düğün Ve Nişan Hazırlıkları

Düğün Ve Nişan Hazırlıkları

Yazar: admin Okunma Sayısı: 1677 Yayınlanma Tarihi 10 Jan 2018 Yorum: 0

Düğün  nişan hazırlıkları içi içine girmiş yüzlerce farklı seçenekle boğuşmak hatta kaybolmak demektir. Nasıl mı bu kadar iyi biliyorum? çünkü çeyizdi ev tasarlamaktı öncesinde söz nişan kına merasimleri derken evet bazen herşey üst üste gelebilir.

        Eger sizde herşeyın sorunsuz ve istediğiniz gibi gitmesini istiyorsanız sıkı bir plana ihtiyacınız var. İlk önce yapmanız gereken eksıklerı lıstelemek bu her zaman işe yarayan bir plandır. Çünkü kalem unutmaz.

        Alın kalemı kagıdı elınıze  sizin neye ihtiyacınız var ve normalde neler olması gerekir? Başlayın yazmaya sakin kafa ile halledin bu işi.Zaten elinizde bir liste olursa herşey kolaylaşır çünkü sonrasında eksik olan yada sonradan aklınıza gelen eksikleri listeye eklersiniz.

       Aman kına nişan kına hediyeliklerini unutmayın. Bunun için bazı güvenilir sitelerden fikir alabilirsiniz. duguntedarikcisi.com/dugun-malzemeleri bunlardan bazıları.

Özellikle sitenin blog bölümünde oldukça kolay çözümler bulacaksınız. Malzemeleri ve hediyelikleri hallettikten sonra yapmanız gereken nişan, düğün, kınanızın konseptini ve temasını belirlemek olmalı.

      Sonrasında konsepte uygun hediye ve süslemeleri bulabilirsiniz. Eğer farklı birşeyler hayal ettı isenız yabancı evlilik sitelerıne göz atabilirsiniz.Bunlardan en geniş kapsamlı olanı pinterest. Üstelik değişik onlarca fikirde karsınıza çıkacak.

Yorumlar
Yorum Yap