KINA MALZEMELERİ

                  Kına Malzemeleri kategorimizde Kına Malzemeleri ile ilgili aradığınız tüm ürünleri bulabileceksiniz. Üstelik  ister kendiniz yapın, ister hazır ürün sipariş edin tüm yardımcı malzemeler ve ürünler karşınızda. Kına gecelerinde yapılması gereken önemli iş ilk önce kınanızın rengini, gelen misafirlerinize dağıtacağınız hediyelerin konseptine karar vermek olacaktır. Sonrasında ise size tavsiyemiz bir çok değişik siteden faydalanarak hediyeyi kendiniz mi yapacaksınız yoksa hazır ürünlerden mi faydalanacaksınız buna karar vermek . Yalnız şunu unutmayın kendiniz yaptığınızda her zaman aynı sonuca ulaşamayabiliyorsunuz. İstediğiniz gibi olamayabiliyor, Bu yüzden tavsiyemiz bizimle irtibata geçerek istediğiniz hediyeliğe en uygun fiyatlarla sahip olmak. İşin en zor kısmı tamamlandıktan sonra sitemizdeki kına hediyelikleri, kına hediyelikleri  malzemeleri kategorilerimizden adet ve kişi sayısına göre en iyiyi en uyguna sipariş etmek.

                  Kınanız da  kullanacağınız tefler, taçlar, çerez kutuları, konuşma balonları ne olacak demeyin sizde kına malzemeleri kategorimizin alt sayfalarından bulabilirsiniz. Yüzlerce çeşit ve renkle karşınızdayız.   Ayrıca kına aksesuarları, kına tepsileri bölümlerinden de diğer pek çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Artık sizde  sadece kına gecenize adapte olabilirsiniz. Kredi kartına taksit ve havale gibi güvenli ödeme yolları ile oturduğunuz yerden işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.! 

                  Kına malzemeleri yapımı konusunda yüzlerce hatta binlerce yeni fikir karşınıza çıkacaktır. Sizde ilk etapta ne dağıtacağınıza karar verin. Sonrasında ise malzemelerini araştırmaya başlayarak işe başlayın. Özellikle seçim yaparken yurt dışı menşeili sitelerden de yaralanabilirsiniz. Özellikle yabancı düğün hazırlık sitelerinden ve el işi sitelerden yardım almalısınız. Eğer karar verdi iseniz hemen malzemeler araştırmaya başlayın. Özellikle şişeler, aynalar, süsleme malzemelerini kategorilerimiz arasında bulabilirsiniz. Eğer sizde kendi el emeğiniz ve zevkinize uygun kına gecesi hediyelikleri hazırlamak isterseniz tabi ki bir çok video sitesinden yararlanabilirsiniz.

                  Kına gecesi malzemesini toptan almak mümkün mü? Bu sorunun cevabı elbette evet. Özellikle  İstanbul da yaşayan müşterilerimiz için bir çok piyasayı araştırıp en uygun ve en kaliteli  malzemeleri sitemiz bünyesinde satışını yapıyoruz. Sizi dükkan dükkan gezme derdinden kurtarıyoruz. Ayrıca bir çok ürün ve farklı renk seçeneğini evinizin rahatlığında sipariş edebilmeniz de mümkündür.

                  Kınada dağıtabileceğimiz kına malzemeleri nelerdir?  Son dönemde en fazla rağbet gören kına hediyelikleri oda kokuları, şişe kolonyalar, aynalar, magnet süsler  ve özellikle üfleme camdan kolonya  şişeleri olmaktadır. Ayrıca kına gecelerinde kullanan çerezlik ve kadife keselerde sunum farklılıkları sunmaktadır. Ayrıca gelen misafirlerinizin eğlenirken kullanacağı kına gecesi tefleri ,nedime taçları, kına zilleri ve maskeler sizinde kınanızı eğlencenize eğlence katacaktır. 

                  Kına gecesi malzemeleri nereden alınır? Bakırköy, Kadıköy, Eminönü, İstoç tan alabilirsiniz. Ama size küçük bir tavsiye daha önce alışveriş yaptığınız bir yer olursa sizinde daha sonrasında  başınızı ağrımayacaktır. Özellikle bu özel günlerinizin keyfini çıkarmalısınız. 

                 Ekonomik kına setleri  özellikle bir çok firma kendi hazırladığı kına setlerini sizlerin beğenisine sunmaktadır. Burada da bizim farkımız belli fiyatlar belirlediğimiz kına setlerinin içeriğini, içindeki renkleri, içindeki malzemeleri sizin belirlemeniz..Bu Türkiye de bir ilk .Bunun için ekonomik, premuım yada pretty setlerimizin kategorilerine girip ürünleri seçmeniz yeterli. Sizin istediğiniz ürün tek fiyata kapınızda. Üstelik kredi kartına taksit ve kapıda ödeme imkanı ile sizlerle. !