NİŞAN MALZEMELERİ


RENKLİ DRAJE

RENKLİ DRAJE

18,00₺

1 den 1 e 1 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

            Nişan Malzemeleri deyince yüzlerce ürün ve renk çeşidiyle karşınızdayız. Uygun fiyat garantisi ve birbirinden güzel ve kaliteli nişan hediyeklerimiz ile karşınızdayız.

Nişan Süreci Hakkında Kısaca Sizleri Bilgilendirelim Size tavsiyemiz ilk olarak Nişan yüzüklerinizi seçmeniz ve yüzüklerinize isim ve tarih yazdırmanız. Akabinde ise yüzükleri takacak kişiyi bulmanız. Bu kişi genelde ailelerin en büyüklerinden seçilir. Daha sonra ise nişan ihtiyaçlarınızı halletmeniz gerekli. Neler mi bu ihtiyaçlar? Kısaca değinelim. Tabiki nişan yüzükleriniz takılırken kullanacağınız nişan tepsisi ve makası en önemli ihtiyacınız olacak. Rengi, modeli tamamen zevkinize kalmış.

Onlarca değişik model ve kişiye özel tasarımlarla sizi  nişantepsileri kategorimize bekliyoruz. Daha sonra ise son trendlerden biri olan nişan masası hazırlamanız gerekecek. Bunun için özellikle aynalı gondolları tavsiye ederiz. İsim baş harflerinden olan metalik balonlar da nişan masanıza güzellik katacak.

Sizde konseptinizi ve seçeceğiniz renge uygun masa örtüleri , süsleme malzemelerini, nişan hediyeliklerini kullanılacak aksesuarları  sitemizin sayfalarında bulabilirsiniz.

Gelecek misafirlerinizin sayısını belirlemeli ve kişi adedine göre  misafirlerinize ikram edeceğiniz hediyelikleri belirlemelisiniz.

             Nişan malzemeleri nelerdir Diye soracak olursanız yüzlerce farklı çeşit ve yine binlerce farklı  seçenek karşınıza çıkacaktır. Aramanızı biraz daraltmak için sizde daha öncesinden araştırma yapmalısınız. Nişan hediyelikleri için özellikle sayfamız da bir çok farklı seçenek bulabilirsiniz. Ama özellikle öne çıkan ürünler genelde son dönemde mumluklar,magnetler yada üfleme camdan kolonya şişeleri çok fazla rağbet görmektedir.  

            Nişan Çikolatası nasıl hazırlanır?  Nişan merasimini diğerlerinden ayıran en önemli farkta nişan çikolatasıdır. Son dönemde en çok kullanılan nişan çikolatası aynalı tepsiler yada jardinyerlerdir .Özellikle üçlü aynalı jardinyerler sunum olarak ta çok özel sonuçlar vermektedir. Sizde gelecek misafirlerini hesaplayarak başlayın. Sonrasında nişan çikolatanızın içeriğini ayarlayın. Hangi çikolatadan kaç tane konulacak bunları belirleyın. Bu arada renkli drajelerden de faydalanabilirsiniz. Ama siz yine de sade, Sütlü ,Kahveli Çikolatalar kullanarak hiç riske girmezsiniz. Ayrıca çikolataları mümkünse bilindik markalardan almalısınız. Sonrasın da ise çikolatanızı tüller ve ister canlı ister cansız çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Nişan çikolatanız da hazırsa sırada nişan buketi var.Tabiki nişan çikolatası sade gitmez bu yüzden güzel bir buket çiçek yaptırarak sizde herşeyinizi tamamlayabilirsiniz. 

            Nişan bohçası ihtiyaçları ise oldukça farklı ve karışık görünebilir ama genelde bir çok yörede aynıdır. Hemen hemen her yerde aynı temel liste olmakla beraber  farklı eklemlerde yapılmıştır. Bu tamamen sizin  ekonomik durumunuza yada zevkinize bağlıdır. gelin nişan bohçasına konulanlar  gelin iç çamaşırı,sabahlık takımı, pike takımı, lif, patik, seccade,başörtü, yada şal, bir takım günlük elbise, bir takım özel günlerde giyilecek elbise,ev ayakkabısı,terlik, ayakkabı, makyaj seti,  gibi örneklendirebiliriz. Ayrıca bohçaları süslerken özellikle canlı yada cansız çiçek kullanabilirsiniz. Damat nişan bohçasına neler konulur derseniz hemen sayalım. İç çamaşırı, eşofman takımı ,sabahlık takımı, ayakkabı, terlik, seccade, havlu, lif, tıraş makinesi, tıraş takımı, gömlek pantolon takım elbise,kol düğmesi ..Bu listeyi de istediğiniz gibi uzatabilirsiniz.